Oryginalne części PACCAR

Kompletna oferta części do silników, przeznaczona do poszczególnych modeli firmy PACCAR. Części te zostały opracowane i wyprodukowane w celu spełnienia najwyższych standardów, które oferuje silnik PACCAR.

Być może zauważyliście Państwo, że na silniku Państwa samochodu ciężarowego DAF widnieje oznaczenie PACCAR. Podzespoły silnika również zostały wyprodukowane przez firmę PACCAR. Dotąd były one dostarczane w opakowaniu DAF Genuine Parts (Oryginalne części DAF). Uległo to jednak zmianie. Wszystkie oryginalne części do silników firmy PACCAR będą odtąd nosić nazwę PACCAR Genuine Parts (Oryginalne części PACCAR). Same części nie ulegną żadnym zmianom. Nadal będziecie Państwo otrzymywać części o jakości, do której już przywykliście. Tak więc od chwili obecnej, jeśli zobaczycie Państwo nową część w niebieskim opakowaniu z logo PACCAR Genuine Parts, będzie to znak, że jesteście w dobrych rękach.

Wykonanie

Stosowanie oryginalnych części firmy PACCAR w połączeniu z najnowocześniejszą technologią, materiałami najwyższej klasy oraz znaczącą integracją funkcji skutkuje wysoką niezawodnością i wydłużoną trwałością silników firmy PACCAR. Tym samym stosowanie oryginalnych części firmy PACCAR zapewnia większą wydajność silnika.

Wydajność

Stosowanie oryginalnych części firmy PACCAR przyczynia się również do znakomitej oszczędności paliwa. Wtrysk paliwa SMART jest stosowany w celu wytworzenia wysokich ciśnień wtrysku w połączeniu z precyzyjnym taktowaniem wtrysku oraz wtryskiem wielopunktowym. Rezultatem jest optymalny proces spalania przy niezwykle niskim zużyciu paliwa.

Kwestie ekologiczne

Silniki firmy PACCAR wykorzystują technologię SCR w celu spełnienia wymogów norm Euro 4 lub Euro 5 w zakresie emisji spalin. Należy pamiętać, że części firmy PACCAR spełniają wymogi jeszcze surowszych standardów środowiskowych.

Skontaktuj się z nami
Raben Truck Service
62-023 Gądki k. Poznania
ul. Poznańska 71
Nawiguj

Poniedziałek – Piątek
7:00 – 22:45
Sobota
6:00 – 14:00
Wyślij zapytanie
Dalej