Serwis opon ciężarowych

Serwis opon ciężarowych Poznań – utrzymanie w należytym stanie opon w pojazdach ciężarowych to podstawa funkcjonowania każdej, nawet najmniejszej firmy transportowej. Dbanie o stan ogumienia najlepiej zlecić doświadczonemu serwisowi opon ciężarowych (TIR). Jest to bardzo ważne ponieważ pozwoli na uniknięcie awarii na drodze, którym można bez problemu wcześniej zapobiec dzięki wykonywaniu regularnego przeglądu opon w użytkowanych pojazdach ciężarowych.

Doświadczeni pracownicy, którzy obsługują klientów w serwisie opon ciężarowych bez problemu poradzą sobie z każdą usterką opony lub felgi. W szybki sposób przywrócą sprawność pojazdowi, który będzie mógł ponownie ruszyć w trasę. Na wyposażeniu serwisu posiadamy odpowiedni specjalistyczny sprzęt, który pozwala Nam na wymianę i naprawę opon w każdym pojeździe ciężarowym, naczepie, cysternach oraz autobusach.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm GoodYear, Continental oraz powiązanych z nimi programów flotowych. Oferujemy serwis gwarancyjny, wulkanizację oraz wiele innych usług związanych z ogumieniem pojazdów ciężarowych.

Poza prowadzeniem serwisu opon ciężarowych, zajmujemy się również doborem i sprzedażą opon do każdego rodzaju pojazdu ciężarowego. W ofercie mamy każdy rodzaj opon odpowiednio dopasowany i przeznaczony do konkretnych zastosowań. Klientom proponujemy zawsze ogumienie sprawdzonych marek, mamy wtedy pewność co do ich jakości co w konsekwencji przekłada się na ich żywotność.

Serwis Opon Ciężarowych Poznań

Skontaktuj się z nami
Raben Truck Service
62-023 Gądki k. Poznania
ul. Poznańska 71
Nawiguj

Poniedziałek – Piątek
7:00 – 22:45
Sobota
6:00 – 14:00
Wyślij zapytanie
Dalej